Zamów internet on-line

Rusko

NET-MAX MALCZYCE I OKOLICE >>Rusko

Firma Net-Max powstała w Malczycach w 2010r. Posiadamy status operatora telekomunikacyjnego potwierdzony zgłoszeniem nr 12987.
Naszą ofertę kierujemy głównie do osób prywatnych, a także do małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek budżetowych. Wdrażamy najnowsze technologie ułatwiające ludziom życie.

Naszym priorytetem jest stałe podnoszenie jakości poprzez inwestycje i wdrażanie najnowszych technologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu IT, oferowane przez nas usługi i rozwiązania są bardziej efektywne i korzystne cenowo od usług i produktów konkurencji.
Pragniemy aby za naszym pośrednictwem wszyscy użytkownicy mogli w szybki, efektywny i bezpieczny sposób korzystać z ogólnoświatowej sieci Internet.
Najlepsza jakość internetu światłowodowego, przewyższająca znacząco kablowy ADSL po linii TP oraz deklasuje wszelkie łącza od operatorów „komórkowych” i „radiowych” działających w okolicy. Prędkości do 300Mbit/s,niskie pingi idealne dla graczy.Brak limitów pobierania danych, stały zewnętrzny adres IP. 

Internet z Net-Max

Posiadamy nadajniki i zapewniamy internet w miejscowościach Malczyce, Chomiąża, Rzeczyca, Brodno, Rachów, Rusko, Mazurowice, Lasowice, Lipnica, Kwietno, Dębice

Sprawdź nasze opinie

NET-MAX MALCZYCE | tel. 695 868 149

Docieramy z internetem do miejscowości: Malczyce, Chomiąża, Wilczków, Rusko, Rzeczyca, Mazurowice, Lasowice, Rachów, Kwietno, Dębice
Zapytaj o swoją dostępność.