O NAS

NET-MAX MALCZYCE I OKOLICE >>O NAS

Firma Net-Max powstała w Malczycach w 2010r.Posiadamy status operatora telekomunikacyjnego potwierdzony zgłoszeniem nr 10772.
Naszą ofertę kierujemy głównie do osób prywatnych, a także do małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek budżetowych. Wdrażamy najnowsze technologie ułatwiające ludziom życie.
Naszym priorytetem jest stałe podnoszenie jakości poprzez inwestycje i wdrażanie najnowszych technologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu IT, oferowane przez nas usługi i rozwiązania są bardziej efektywne i korzystne cenowo od usług i produktów konkurencji.
Pragniemy aby za naszym pośrednictwem wszyscy użytkownicy mogli w szybki, efektywny i bezpieczny sposób korzystać z ogólnoświatowej sieci Internet.
Najlepsza jakość internetu z głównego łącza światłowodowego, przewyższająca znacząco kablowy ADSL po linii TP oraz deklasuje wszelkie łącza od operatorów „komórkowych” i „radiowych” działających w okolicy. Prędkości do 100Mbit/s,niskie pingi idealne dla graczy.Brak limitów pobierania danych,tały zewnętrzny adres ip. 
NET-MAX MALCZYCE | tel. 695 868 149